my Portfolio
Past Transactions
$1,519,000 $1,495,000 1.6%
4 Beds 3 Baths 2,058 SqFt
6739 Green Gables Ave, San Diego, CA 92119

$1,350,000 $1,350,000
5 Beds 4 Baths 3,753 SqFt
15091 Chemise Creek Rd, Ramona, CA 92065

$1,200,000 $1,199,888 0.0%
4 Beds 3 Baths 2,080 SqFt
8796 Regency RD, San Diego, CA 92123

$642,500 $625,000 2.8%
2 Beds 3 Baths 1,410 SqFt
2264 Huntington Point RD #104, Chula Vista, CA 91914

$505,000 $495,000 2.0%
2 Beds 3 Baths 1,363 SqFt
37302 Paseo Tulipa, Murrieta, CA 92563

$750,000 $749,000 0.1%
3 Beds 3 Baths 1,736 SqFt
1134 Calle Oroblanco #2, Chula Vista, CA 91913

$717,500 $725,000 1.0%
2 Beds 2 Baths 1,066 SqFt
655 Columbia St #306, San Diego, CA 92101

$695,000 $649,998 6.9%
3 Beds 3 Baths 1,703 SqFt
5461 Seacliff PL #69, San Diego, CA 92154

$785,000 $799,888 1.9%
2 Beds 3 Baths 1,304 SqFt
2110 Northshore Dr #B, Chula Vista, CA 91913

Social Cookies